Grand Silay Hakkında

Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

Hikayemiz

Grand Silay Hotel 2018 yılında sektörü ayrıcalıklı kılmak sureti ile hedefleri ve değerleri doğrultusunda Türkiye’nin baş şehrinde çağdaş bir atmosferi ve çok yönlü işlevselliği ince bir zevkle harmanlayıp yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak amaçlı hizmete açılmıştır. Otelimiz konuk severliği,güler yüzlü ve tecrübeli personeli ile siz değerli misafirlerimizin kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilmeniz için yola çıkmış olup,açıldığı günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını aynı çizgide geliştirerek devam ettirmektedir.Başkent’in merkezi Kızılay’da olan otelimiz TBMM ve Bakanlıklar’a yürüme mesafesinde olup Ankara Esenboğa Havaalanı’na 30 km mesafededir.

Çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz Başkent’in lider konaklama tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir. Otelimizde çağdaş bir zevkle döşenmiş 2 Suit oda,1 Engelli odası,10 Delux oda,4 Teras Delux oda,47 Standart konuk odası bulunmaktadır.Siz değerli konuklarımız için Restauran ve Toplantı salonu’nun yanı sıra Spa merkezi ile hizmetimizi üst sınırda tutmak birincil hedefimizdir.

Image placeholder
Image placeholder

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz: Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, kalitede süreklilik, mutlak müşteri memnuniyeti ve sektöre yön veren ve yenilikçi değerler üreten bir kurum olmak. Bu amaca ulaşmada bize katkı sağlayacak çalışanlara herkesin saygı gördüğü,gelişmeye açık,aidiyet duygusu aşılayan huzurlu bir iş ortamı sağlamak. Marka değerimizi yükselten şehir otelimizde; paydaşlarımızın ilk tercihi ve sınıfının en iyilerinden biri olmak.

Misyonumuz: İşimiz aracılığıyla yaşamları daha ayrıcalıklı kılmak suretiyle misafir ve müşterilerin kişiye özel ve güleryüzlü hizmet açısından beklentilerini tutarlı bir şekilde karşılamak ve bu beklentilerin ötesine geçmek.

Hedeflerimiz

 • Kalitede süreklilik ve mutlak misafir & çalışan memnuniyetini sağlamak
 • Hizmetlerimizde kaliteyi en üst seviyeye çıkartmak
 • Misafirlerimizin her zaman ilk tercihi olmak
 • Misafirlerimizin ve görevlilerimizin sadakatini kazanarak misafirlerimizi ve yakın çevrelerini otellerimizde tekrar ağırlayabilmek.
 • Çağdaş otelcilik ve işletmecilik prensipleri dahilinde, günün trendini yakalayarak misafirlerimize ve çalışanlarımıza sunmak.
 • Bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmak.
 • Sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmak.
 • Müşteri potansiyeli yüksek, hizmetlerinden %100 memnun olunan, mümkün olduğunca çok kullanıcıya anlayışını sunabilen bir kurum yaratmak.

Değerlerimiz

 • Etik değerlere, ticaret ahlakına bağlıyız.
 • İnsan değerine inanır ve insana yatırım yaparız.
 • Her alanda kalite bilincini yerleştirmek üzere çaba gösteririz.
 • Müşteri memnuniyetini esas alırız.

Rahatlayın ve Tadını Çıkarın

Daha rahat etmeniz için gereken her şeyi biz düşünelim. Siz arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın.